O nas

Skarbnica Urody to nowoczesny salon kosmetyczny, stworzony z myślą o świadczeniu wysokiej jakości usług pielęgnacji twarzy i ciała. Do dyspozycji Klientów dostępne są trzy wygodnie wyposażone gabinety zabiegowe wraz z przestronną poczekalnią i zapleczem.

Oferujemy wybrane zabiegi, które zapewniają długotrwały efekt poprawy urody. Zabiegi dobierane są dla Klientów indywidualnie i wykonywane z użyciem skutecznych i jednocześnie bezpiecznych dla zdrowia preparatów oraz profesjonalnych urządzeń kosmetycznych.


mgr Irena Stawowska
menadżer salonu

Specjalizujemy się w intensywnych zabiegach kosmetyki medycznej (tzw. Medical Beauty). Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających (Anti-Age), Klienci mogą u nas bezpiecznie usunąć różne niedoskonałości skóry jak brodawczaki, prosaki, włókniaki, rozszerzone naczynia włosowate, naczyniaki gwiaździste, rubinki, plamki Cambella, itp. Wykorzystujemy uznawany na świecie sprzęt APILUS™ i DIBI MILANO™.

Jesteśmy niezależni od producentów i sieci dystrybucji kosmetyków. Używamy wybranych kosmetyków znanych polskich i światowych marek, które w opinii kosmetologów i lekarzy oraz naszych doświadczeń są najlepsze do wykonywania określonych zabiegów oraz odpowiednie do wieku i stanu zdrowia Klientów.

Wyszkoleni kosmetolodzy doradzają Klientom najbardziej odpowiednie zabiegi i preparaty. Personel naszego salonu wykonuję diagnostykę skóry, doradza odpowiednie dla Klientów zabiegi oraz zaleca preparaty pielęgnujące i utrwalające efekt zabiegów do stosowania w domu.

Serdecznie zapraszamy!