« oferta

Medical Beauty - intensywna kosmetyka profesjonalna

Kosmetyka medyczna, inaczej nazywana nieinwazyjną medycyną estetyczną. Jest rozwiązaniem dla osób, które obawiają się lub z przyczyn zdrowotnych nie mogą poddawać się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Medical Beauty to kierunek rozwoju światowej kosmetologii. Współczesne zabiegi kosmetyczne to nie tylko pielęgnacja skóry z użyciem odżywek i kremów, ale przede wszystkim rzeczywiste poprawianie niedoskonałości urody z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury. Kosmetyka medyczna oferuje zabiegi alternatywne do toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, czy głębokiego złuszczania peelingami medycznymi. W celu uzyskania odpowiednio efektu oprócz specjalistycznej aparatury wykorzystuje m.in. nanokosmetyki o zwiększonym przenikaniu przez barierę skórną, peptydy biomimetyczne, złożone peelingi oraz intensywne zabiegi elektroporacji.

Likwidacja zmian naczyniowych - rozszerzenia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, rubinki, plamki Campbella, itp.

  • 50 - 150 Cena zabiegu uzależniona od ilości zmian

Usunięcie zmian skórnych - brodawczaki, prosaki, włókniaki, itp.

  • 50 Usuwanie jednej zmiany
  • 20 Usuwanie kolejnych zmian

Zabiegi kosmetyki medycznej wyraźnie łagodzą i likwidują także przebarwienia skóry, zwłaszcza plamy starcze lub inne powstałe np. na skutek działania promieni słonecznych. Istotną korzyścią dla Klientów jest fakt, że zabiegi Medical Beauty są dużo tańsze i pozbawione ryzyka, jakie niosą ze sobą operacje chirurgicznie i inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Wymienione powyżej zabiegi wykonywane są z użyciem aparatury APILUS™. Kosmetolodzy salonu Skarbnica Urody posiadają certyfikaty odbycia autoryzowanych szkoleń z obsługi sprzętu i wykonywania zabiegów Medical Beauty.

Przeczytaj opis zabiegów kosmetyki medycznej