« oferta

NANOPEN™ — otwórz skórę na NANO możliwości!

  • 380 Mezoterapia nano i mikroigłowa - różne warianty
  • 260 Lifting bez skalpela - elektroporacja + elektrostymulacja mięśni twarzy

NanoPen™ to innowacja kosmetyczno-medyczna w usuwaniu i wspomaganiu leczenia defektów skóry w krótkim czasie. Jest alternatywą dla terapii laserowej i chirurgicznej.

Jest to zabieg frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej, wykonywanej za pomocą elektrycznego urządzenia, które spełnia warunki najbardziej wymagających specjalistów i klientów.

Celem terapii jest utworzenie sieci mikrokanalików w naskórku i skórze właściwej, za pomocą tytanowych igieł (o grubości 80 i 300 mikronów). Terapeuta może zastosować różną długość i średnicę igły, a przez to działać na wszystkich warstwach skóry.

Zabiegi z NanoPen są bardzo skuteczne, stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głębiej penetrować składnikom aktywnym. Są elementem terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności, blizny potrądzikowe i przebarwienia.

Mezoterapia nanoigłowa zwiększa przenikanie substancji aktywnych aż o 75%, może być stosowana nawet w przypadku cienkiej wrażliwej skóry ( u cukrzyków, na okolice oczu i ust). Jest całkowicie bezbolesna i bezkrwawa, nie powoduje stanu zapalnego i może być stosowana przez cały rok. Jest alternatywą dla osób z przeciwskazaniem do zabiegów z występowaniem fal elektromagnetycznych, np. po chorobach nowotworowych.

Mezoterapia mikroigłowa wpływa na trzy rodzaje komórek w skórze, pobudzając w ten sposób do produkcji kolagenu i elastyny, stymuluje wzrost naskórka i reguluje pigmentację skóry. Pobudza skórę do procesów samonaprawczych.

Zabiegi są dobierane indywidualnie dla klientów, w zależności od problemów skórnych, wrażliwości bólowej i oczekiwań co do efektów zabiegu.

W naszej klinice zabiegi wykonywane są z zachowaniem medycznej sterylności.