« oferta « pielęgnacja ciała

Opis zabiegów pielęgnacji ciała

- BASE PERFECTION - ZABIEG GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY NA CIAŁO

Personalizowany zabieg przygotowujący skórę przed intensywnymi kuracjami DIBI MILANO™ na ciało. Zalecany także jako samodzielny zabieg złuszczający i odnawiający skórę. Bephantenol o małej strukturze molekularnej, NMF, a także kwasy owocowe, enzymy, sól morska i olejki odżywcze sprawiają, że skóra jest nawilżona, gładka i przygotowana do przyjęcia składników aktywnych. Zabieg możliwy do zindywidualizowania poprzez dodanie produktów z innych linii Shape Perfection. Intensywne działanie wspierane jest zastosowaniem aparatury Dibiskin Power™.

-HYDRA BASE PERFECTION - ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY NA CIAŁO

Zabieg z wykorzystaniem bandaży nasączonych składnikami aktywnymi, który regeneruje i głęboko nawilża przesuszoną skórę, wystawioną uprzednio na oddziaływanie promieni słonecznych.
FORMUŁY NIE ZAWIERAJĄ PARABENÓW I POCHODNYCH PARAFINY

- SHAPE PERFECTION- ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY

Działa na zalegającą, rozległą tkankę tłuszczową. Jest to pierwszy dla DIBI MILANO™ pełny zabieg redukujący tkankę tłuszczową, dzięki któremu ciało zyskuje nowy kształt i kontur. Silnie działające składniki aktywne w synergii z najnowocześniejszymi technologiami DIBI MILANO™ dają gwarantowaną skuteczność w walce z rozległą i miejscowo zlokalizowaną (brzuch, pośladki, uda) tkanką tłuszczową.

- OLOS™ DELIZIA DI RISO / ZABIEG SEZONOWY IDEALNY NA JESIEŃ I ZIMĘ

Jest to zabieg odżywczo-relaksujący. Spełnia pragnienia kobiet i mężczyzn, którzy chcą delektować się chwilami relaksu w domu lub w salonie piękności, aby odciąć się od codziennego stresu. Wyjątkowe i niezmiernie przyjemne chwile, w celu przywrócenia równowagi ciału i umysłowi, pozbycia się napięcia skumulowanego w ciągu dnia oraz odzyskanie energii to jest właśnie to, czego potrzeba większości z nas.

- ELEKTROEPILACJA - TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA

Technika wykorzystująca impuls elektryczny do trwałego usuwania owłosienia. Jest skuteczna niezależnie od stopnia zabarwienia włosa i fototypu skóry. Aparatura APILUS Angie™ wykorzystuje następujące metody elektroepilacji:
  • Elektroliza to metoda całkowitego niszczenia mieszka włosowego z zastosowaniem prądu stałego o niskim natężeniu. Prąd wprowadzony do mieszka włosowego niszczy tkankę cebulki włosowej. Czas usunięcia włosa jest relatywnie długi i zależy od jego grubości.
  • Termoliza to szybka metoda trwałej epilacji wykorzystująca prąd zmienny o wysokiej częstotliwości. Polega na wytworzeniu w tkankach włosa intensywnego ciepła (energii) powodującego elektrokoagulację, czyli całkowite zniszczenie komórek odpowiedzialnych za odrastanie włosa. Jej zalety to przede wszystkim prędkość i łatwość w stosowaniu.